MARMARA BİLGE OKULLARI’NDA 2018-2019 ÖĞRETİM YILI ÇOŞKULU TÖRENLE BAŞLADI

      Marmara Bilge Okulu öğrencileri 2018-2019 Öğretim yılına coşkulu bir törenle başladı. Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan tören Marmara Bilge Okulları İlkokul-Ortaokul Müdürü Çiğdem TERZİ, Lise Okul Müdürü Gürbüz OKTA,Genel Koordinatör Türker GEDİK ve Okul Kurucusu İsmail Kurt’un açılış konuşmalarıyla devam etti.

     ‘’Bilge Ailesi’’ne yeni katılan 1. sınıf öğrencilerinden okumayı öğrenerek gelen Doruk Reis, Ömer Vatansever ve Elif Durgut’un konuşmaları izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı. Törenin devamında ise  5. sınıfa ‘’Bilge Ailesi’’nde devam edecek olan Tülay Öz, Marmara Bilge Okullarına geldikten sonra yaşadıklarını anlatırken Bilgeli olmanın söylenildiği gibi gerçekten ayrıcalıklı olduğunu belirtti. Konuşmanın ardından 3. sınıf öğrencilerinin hazırlamış olduğu oratoryo izleyenlerin beğenisini kazandı. Tören 2017-2018 eğitim öğretim yılında İstanbul Hukuk Fakültesini kazanan Marmara Bilge Anadolu Lisesi öğrencisi Ömer Faruk Demirbaş’ın konuşmasının ardından sona erdi.

     Marmara Bilge Okulları olarak 2018-2019 eğitim öğretim yılının hepimize sağlık, mutluluk, başarı getirmesi; vatanımıza ve milletimize hayırlı olması dilekleriyle…