DARICA İLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ MEHMET ŞEN MARMARA BİLGE OKULLARINI ZİYARET ETTİ DARICA İLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ MEHMET ŞEN MARMARA BİLGE OKULLARINI ZİYARET ETTİ

DARICA İLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ MEHMET ŞEN MARMARA BİLGE OKULLARINI ZİYARET ETTİ

Marmara Bilge Okulları’nı ziyaret eden Darıca İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet ŞEN ve Özel Okullar Şubesi Personeli Hacer ÖZTÜRK 09.23.2020 Tarihinde, kurumumuzu gezerek yerinde incelemelerde bulundu.

İncelemelerde bulunmadan önce Kurucu Temsilcimiz Murat YAZICI, Genel Koordinatörümüz Türker GEDİK, Fen Ve Teknoloji Lisesi Müdürümüz Özgür ÇAYCI, Fen Teknoloji Müdür Yardımcımız Pınar KAHRAMAN, Ortaokulu Müdür Yardımcımız Semra IŞIK’la birlikte, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ŞEN ve Özel Okullar Şubesi Personeli Hacer ÖZTÜRK’ü toplantı salonunda ağırlayarak kısa bir toplantı gerçekleştirdiler.

 Toplantı sona erdikten sonra İlçe Eğitim Müdürümüz kurumumuzu gezerek memnuniyetini dile getirdi. Okulumuzda STEM- MAKER atölyelerini, ROBOTİK KODLAMA laboratuvarlarını ve ilkokul binası, bahçesi ve tören anlarını gezerken şu sözleri dile getirdi; Mimari, renkler ve grafik bakımından son derece özenle inşa edilmiş bir kurum gördüm, bu özveriden dolayı kurucuya ve yöneticilere teşekkür ediyorum. Çocuklarımıza bu mimari yapı eğitim anlamında katkı vereceklerdir.

  

                         Bilgisayar Laboratuvarları,                             Stem-Maker Laboratuvarları

 

Daha sonra yemekhaneyi dolaşan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet ŞEN, Yemekhanenin oldukça büyük ve sağlığa uygun olduğunu öğrencilerimizin burada sağlıklı bir şekilde yemek yiyeceklerinden şüphesinin olmadığını dile getirdi.

   

Kurumumuzu gezen ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü ve Hacer ÖZTÜRK çok memnun olduklarını dile getirdiler. Marmara Bilge Okulları olarak göstermiş olduğunuz özveriden dolayı teşekkür ettiklerini dile getirdiler. Kurumumuzun diğer bölümlerini de gezdikten sonra tekrar ziyaretimize geleceklerini dile getirdiler.

                                              Robotik Kodlama Laboratuvarları