BİLGE OKULLARI ÖĞRENCİLERİ KOCAELİ KİTAP FUARINDA

      Özel Marmara Bilge Okulları, Kocaeli Belediyesinin düzenlediği kitap fuarına katıldı. İlki 2009 yılında gerçekleştirilen Kocaeli Kitap Fuarı, Türkiye’de pek çok ilde gerçekleştirilen kitap fuarları için model olmuş, her geçen yıl artan marka değeriyle, ülkemizin sayılı fuarları arasında gösterilmeye başlanmıştır.

    Öğrencilerimiz düzenlediğimiz bu etkinliğe büyük bir istekle katıldı. Okumanın faydalarını bilen öğrencilerimiz sahafların arasında kendilerini geliştirecek kitapları aramaya başladılar. Her biri ilgi duydukları yazarlar ve kitap türleriyle iç içeydiler. Öğrencilerimizin hem sosyalleşmesine hem de kültürlerine katkı yapan bu gezimizden öğrencilerimizi ayırmak zor oldu. Kitapların arasında kaybolan gençlerimiz gezimiz sonlandığında ellerindeki kitapları ile mutluluk saçıyordu.

    Özel Marmara Bilge Okulları olarak hem kültürel hem de sosyal etkinliklerimize katılan tüm öğretmen, öğrencilerimize ve bu etkinliklerin düzenlemesinde yardımcı olan herkese sonsuz teşekkürleri borç biliriz.