EĞİTİM ÖĞRETİME HAZIRIZ…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sonrası yüz yüze eğitim ilgili yaptığı açıklamada  ” 6 Eylül’de yüz yüze eğitimin başlamasıyla öğrencilerle irtibatlı ama aşı olmayan öğretmen ve görevlilerin haftada en az 2 kez PCR testi yaptırmasını isteyeceğiz.” dedi. 

Pandeminin başladığı ilk günden itibaren Marmara Bilge Okulları olarak  Covid-19 salgını ile toplu bir mücadele başlatılmış olup bugüne kadar gelinen süreçte gerekli önlem ve tedbirleri almıştır. Yine büyük bir toplumsal duyarlılık ve sorumlulukla hareket eden tüm yönetici, öğretmen ve personelimiz aşılarını kendilerine verilen randevu ve oluşturulan aşı takvimi çerçevesinde aksatmadan yaptırmışlardır.  Marmara Bilge Okulları olarak tüm yönetici, öğretmen ve personelimize bu duyarlılıkları için teşekkür ediyoruz. 

Kurum olarak öğrencilerimize yönelik ” Pandemi Tebdirleri” kapsamında yeni öğretim yılı hazırlıklarımız tamamlanarak, gerekli tedbirler alınmıştır. Okullarımızın evlerden ve dışarıdan daha güvenli olduğunu belirtmekten gurur duyarız. 23 Ağustos 2021 Pazartesi 8. sınıf öğrencilerimiz  LGS Hazırlık programı , 12. sınıf öğrencilerimiz YKS Hazırlık programı ile 31 Ağustos 2021 Salı Günü iste tüm sınıf ve okul kademelerimizle eğitim öğretime başlıyoruz.