ÖZEL MARMARA BİLGE OKULLARINDA CUMHURİYET RÜZGARI

              29 Ekim 2017 Pazar günü Cumhuriyet’in 94.yaşı büyük bir coşkuyla kutlandı. Gebze Kültür Merkezinde Bilge Okulları ile Gebze Musiki Topluluğu’nun iş birliği ile gerçekleşen kutlamada  “7’Den 70’E CUMHURİYET BAYRAMI   ÖZEL   KONSER” inde, Mustafa Kemal Atatürk’ün en sevdiği şarkılar seslendirildi. Öğrencilerimizden  Melis KÖŞKER  ve Damla SUBAŞI, musiki korosuna eşlik ederken koro şefliğini Gebze Musiki Cemiyeti’nin koro şefi Erbil AYDIN yaptı. Ayşegül  YÜKEN’in  keyifli sunuculuğu geceye renk kattı.  Hınca hınç dolu olan salonda seyirciler konseri  ilgi ve beğeni  ile izlediler.

           Gecenin sonunda  teşekkür konuşması yapan  kurucumuz Sn İsmail  İsmail Kurt, izleyenlere bu tabloya iyi bakmaları gerektiğini, geleceğin liderlerinin şu an aramızda bulunan gençlerden olabileceğini belirterek, geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlere  teşekkür etti.

          Öğrencilerimizi çalıştıran okulumuz müzik öğretmenleri  Çetin ALADAĞ, Buğra TAŞDEMİR’e Gebze Musiki Cemiyeti’ne ve iş birliğini sağlayan sayın kurucumuz  Sn. İsmail KURT ve Marmara Bilge Anaokulları kurucu su  Sn. Canan KURT’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

         İyi ki doğdun Cumhuriyet… Yeni yaşın gelecek yaşlarının müjdesi olsun.